• Groote Lindt JO8-5 vs ASWH JO8-8

  • Brrrrrr
     
    Het is weer zaterdag, dus dat betekend weer lekker voetballen. Maar Oh Oh Oh wat is het fris. Met een klein beetje mist lijkt het net op een winterse dag.
     
    Vandaag spelen we tegen ASWH JO8-8. Helaas hadden we te maken met een late afmelder waardoor de wedstrijd 5 tegen 5 werd gespeeld. Wij zijn compleet wat dan voor ons een extra opleverde. Maar dat is altijd nog lekkerder dan niet voetballen.
     
    Vandaag start Vince H op goal, Olaf achterin, Sam en Ryan aan de zijkanten en Vince J in de spits. Dani, James en Daan mochten aan de zijkant even samen voetballen.Het begin was wat we de laatste weken vaker zien, we slapen nog. Na 30 seconden staan we al 0-2 achter! Gelukkig pakken we het goed op daarna en is het daarna Groote Lindt dat de kansen krijgt. Na goed aanzetten weten we tot scoren te komen en via goals van Ryan en James de score gelijk te zetten. Het tweede kwart zetten we goed door en ook nu is het weer Groote Lindt dat het spel maakt. Via goals van Dani en een raket van Daan (die er vandaag 2 maakte) gaan we de rust in met een 5-2 voorsprong.
     
    Een hele mooie stand die we tweede helft goed konden doorzetten. Met uiteindelijk goals van Dani, Daan, James, Ryan en 2x Vince H wisten we 2 schoonheidsfeitjes achterin onschadelijk te maken. Vince J en Olaf en Daan weten de meeste kansen onschadelijk te maken.Met een eindstand van 10-4 sluiten we de laatste wedstrijd van de 3e fase als terechte winnaar goed af. 
     
    Als trainers zijn we altijd trots maar het mag gezegd worden dat deze jongens die eigenlijk nog JO7 zijn enorme stappen zetten en ook in de JO8 goed meedoen. Met goed voetbal en individuele klasse weten we voor iedere tegenstander het moeilijk te maken. 
     
    Bij deze willen Hans en ik dan ook de jongens bedanken voor hun inzet en op naar een goede laatste fase. Gefeliciteerd jongens!