• Groote Lindt 4

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bol, ErwinOverige stafTeammanager
    Lansbergen, BobTechnische stafHoofdcoach
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 14:30Groote Lindt 4 - Rijsoord 4Sportpark Bakestein
    10 okt. 12:30Groot-Ammers 3 - Groote Lindt 4Sportpark Gelkenes
    24 okt. 14:30Groote Lindt 4 - De Alblas 3Sportpark Bakestein
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.Groote Lindt 4 - De Zwerver 30 - 3
    26 sep.Sliedrecht 4 - Groote Lindt 43 - 3
  • Poulestanden Groote Lindt 4 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hardinxveld 322008356
    2Dubbeldam 321103034
    3De Zwerver 321103034
    4Rijsoord 421105414
    5Drechtstreek 4210111743
    6Oranje Wit 521017523
    7Groot-Ammers 321014403
    8VVAC 310102201
    9Groote Lindt 4201136-31
    10Sliedrecht 42011613-71
    11De Alblas 3100124-20
    12DFC 4200239-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Binda, AmitTeamspeler
    Bol, ErwinTeamspeler
    Gemser, NickTeamspeler
    Klootwijk, DaveTeamspeler
    Klootwijk, JanTeamspeler
    Kok, HansTeamspeler
    Laar, Jeffrey vanTeamspeler
    Paans, RobinTeamspeler
    Rijckevorst, RolandTeamspeler
    Stravers, SanderTeamspeler
    Varossieau, MichielTeamspeler
    Velda, RichardTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.