• Bekijk je deze pagina vanaf je mobiele telefoon? Kantel dan even je scherm voor het beste resultaat.

  • Programma volgende week

    Datum TijdWedstrijdStatusScheidsrechterDetails
    08-10 08:30Groote Lindt JO11-1 - Oosterhout JO11-1Te spelen
    08-10 08:30Groote Lindt JO8-2JM - Oranje Wit JO8-4Te spelen
    08-10 08:30Groote Lindt JO12-1 - Klundert JO12-1Te spelen
    08-10 08:30Groote Lindt JO10-1 - VVGZ JO10-1Te spelen
    08-10 08:30Groote Lindt JO10-2 - SC Emma JO10-1Te spelen
    08-10 08:30Drechtstreek JO13-3 - Groote Lindt JO13-2Te spelen
    08-10 08:30Wieldrecht JO8-1 - Groote Lindt JO8-1JMTe spelen
    08-10 08:30Wieldrecht JO11-2 - Groote Lindt JO11-2Te spelen
    08-10 08:30Groote Lindt JO7 - TrainenTe spelen
    08-10 09:00Heerjansdam JO11-2 - Groote Lindt JO11-3Te spelen
    08-10 10:00Groote Lindt JO13-1 - ZBC'97 JO13-1JMTe spelen
    08-10 10:00Groote Lindt JO15-1 - Alblasserdam JO15-2Te spelen
    08-10 10:00Groote Lindt JO17-2 - Groot-Ammers JO17-1Te spelen
    08-10 10:00IFC JO9-1 - Groote Lindt JO9-1Te spelen
    08-10 10:15Pelikaan JO17-1 - Groote Lindt JO17-1Te spelen
    08-10 10:30Rijsoord JO9-1JM - Groote Lindt JO9-2Te spelen
    08-10 11:00IFC JO15-2 - Groote Lindt JO15-2Te spelen
    08-10 12:00Groote Lindt 2 - Prinsenland 2Te spelen
    08-10 12:00ST Zwaluwe/DHV JO19-1 - Groote Lindt JO19-1Te spelen
    08-10 12:30Groote Lindt 35+1 - VVAC 35+1Te spelen
    08-10 12:30Rijsoord 9 - Groote Lindt 6Te spelen
    08-10 14:30Groote Lindt 1 - SSS 1Te spelen
    08-10 14:30Groote Lindt 3 - Schelluinen 2Te spelen
    08-10 14:30VV Papendrecht JO19-1 - Groote Lindt JO19-2Te spelen
    08-10 15:00Pelikaan O23-1 - Groote Lindt O23-1Te spelen
    08-10 15:00Oranje Wit 9 - Groote Lindt 7Te spelen
    08-10 15:00Wieldrecht 7 - Groote Lindt 4Te spelen
    15-10 08:30Groote Lindt JO15-2 - Pelikaan JO15-3Te spelen
    15-10 08:30Groote Lindt JO8-1JM - EBOH JO8-1Te spelen
    15-10 08:30Groote Lindt JO9-2 - VVGZ JO9-3Te spelen
    15-10 08:30Groote Lindt JO11-3 - VVGZ JO11-3Te spelen
    15-10 08:30Groote Lindt JO11-2 - Oranje Wit JO11-3Te spelen
    15-10 08:30Groote Lindt JO13-2 - ST Altena/Almkerk JO13-1Te spelen
    15-10 08:30Pelikaan JO8-3 - Groote Lindt JO8-2JMTe spelen
    15-10 08:30Groote Lindt JO7 - TrainenTe spelen
    15-10 09:30Drechtstreek JO11-1 - Groote Lindt JO11-1Te spelen
    15-10 10:00Groote Lindt JO9-1 - Heerjansdam JO9-1Te spelen
    15-10 10:00Groote Lindt JO19-2 - Drechtstreek JO19-2Te spelen
    15-10 10:00Groote Lindt JO17-1 - IFC JO17-1Te spelen
    15-10 10:30Wieldrecht JO12-1 - Groote Lindt JO12-1Te spelen
    15-10 10:30Dubbeldam JO10-4 - Groote Lindt JO10-2Te spelen
    15-10 11:00Oranje Wit JO10-1 - Groote Lindt JO10-1Te spelen
    15-10 12:00Groote Lindt O23-1 - Binnenmaas, FC O23-1Te spelen
    15-10 12:30Groote Lindt 6 - Nieuw Lekkerland 7Te spelen
    15-10 12:30Groote Lindt JO19-1 - RCD JO19-1Te spelen
    15-10 14:30Groote Lindt 7 - Heerjansdam 5Te spelen
    15-10 14:30Groote Lindt 5 - SC Emma 3Te spelen
    15-10 14:30Groote Lindt 4 - DFC 5Te spelen
    15-10 14:30De Fendert 1 - Groote Lindt 1Te spelen
    15-10 14:30Heerjansdam 3 - Groote Lindt 2Te spelen
    15-10 14:30De Zwerver 4 - Groote Lindt 3Te spelen
    22-10 08:30Groote Lindt JO15-2 - RCD JO15-3Te spelen
    22-10 12:30Pelikaan 10 - Groote Lindt 4Te spelen