• Bekijk je deze pagina vanaf je mobiele telefoon? Kantel dan even je scherm voor het beste resultaat.

  • In sommige gevallen kan het voorkomen dat onze consul twijfelt of een thuiswedstrijd later op de dag doorgang kan vinden. Helaas heeft onze leverancier (Sportlink) op dit moment nog geen voorziening beschikbaar om op een dynamische manier aan te geven dat hij later op de dag (ochtend/ middag) een herkeuring toepast. Tot die tijd vragen wij een ieder om in geval van twijfel ook deze pagina te raadplegen.

    Toelichting: Wanneer er aan een wedstrijd een VELD is toegekend, dan gaat de wedstrijd door. Wanneer de wedstrijd later op de dag wordt gekeurd, dan verandert de waarde in de kolom Veld naar Herkeuren 10.00 uur, Herkeuren 11.00 uur, Herkeuren 12.00 uur of Herkeuren 13.00 uur. Houd er tot de herkeuring rekening mee dat de wedstrijd doorgaat.

  • Herkeuren

    Datum TijdWedstrijdStatusVeld
    27-09-2022 20:00Pelikaan 11 - Groote Lindt 6Te spelenveld C-Pelikaan
    28-09-2022 18:30VVGZ JO13-2 - Groote Lindt JO13-1Te spelenveld 2
    01-10-2022 15:00IFC 1 - Groote Lindt 1Te spelenveld A-IFC
    01-10-2022 15:00DFC 3 - Groote Lindt 2Te spelenveld B-DFC - DFC Veld B
    01-10-2022 14:30SteDoCo 3 - Groote Lindt 3Te spelenveld 2
    01-10-2022 14:30Groote Lindt 4 - VVGZ 8Te spelenveld 2-Groote Lindt
    01-10-2022 14:30Groote Lindt 5 - RCD 2Te spelenVeld 1 Groote Lindt
    01-10-2022 12:30Groote Lindt 6 - Heerjansdam 4Te spelenveld 3 Groote Lindt
    01-10-2022 14:30Groote Lindt 7 - Alblasserdam 3Te spelenveld 4 Groote Lindt
    01-10-2022 15:00MVV'58 35+1 - Groote Lindt 35+1Te spelenveld 3
    01-10-2022 12:30Groote Lindt O23-1 - RVVH O23-1Te spelenVeld 1 Groote Lindt
    01-10-2022 12:30Groote Lindt JO19-1 - Heerjansdam JO19-1Te spelenveld 4 Groote Lindt
    01-10-2022 10:00Groote Lindt JO19-2 - FC Dordrecht Amateurs JO19-1Te spelenveld 2-Groote Lindt
    01-10-2022 10:00Groote Lindt JO17-1 - ASWH JO17-2Te spelenveld 4 Groote Lindt
    01-10-2022 10:30ASWH JO17-4 - Groote Lindt JO17-2Te spelenveld 3-ASWH
    01-10-2022 11:00Oranje Wit JO15-2JM - Groote Lindt JO15-1Te spelenveld C
    01-10-2022 08:30Groote Lindt JO15-2 - ASWH JO15-4Te spelenveld 3 Groote Lindt
    01-10-2022 10:00Groote Lindt JO13-1 - Heerjansdam JO13-1Te spelenVeld 1 Groote Lindt
    01-10-2022 08:30Sliedrecht JO13-3 - Groote Lindt JO13-2Te spelenveld 2 - Veld B
    01-10-2022 10:15Drechtstreek JO12-2 - Groote Lindt JO12-1Te spelenveld 2 B
    01-10-2022 08:30ASWH JO11-1 - Groote Lindt JO11-1Te spelenveld 3-ASWH A
    01-10-2022 08:30Groote Lindt JO11-2 - Rijsoord JO11-3JMTe spelenveld 2-Groote Lindt A
    01-10-2022 08:30Groote Lindt JO11-3 - Sliedrecht JO11-9Te spelenveld 2-Groote Lindt B
    01-10-2022 10:00Almkerk JO10-1 - Groote Lindt JO10-1Te spelenveld E A1
    01-10-2022 10:00Groote Lindt JO9-1 - EBOH JO9-1Te spelenveld 3 Groote Lindt B1
    01-10-2022 08:30Pelikaan JO9-3 - Groote Lindt JO9-2Te spelenveld C-Pelikaan A2
    01-10-2022 09:45Rijsoord JO8-2JM - Groote Lindt JO8-1JMTe spelenveld 1 B1 - A
    01-10-2022 08:30Groote Lindt JO8-2JM - IFC JO8-2Te spelenveld 4 Groote Lindt A1
    01-10-2022 08:30Groote Linndy JO7 - TrainenTe spelen1 A
    08-10-2022 14:30Groote Lindt 1 - SSS 1Te spelenVeld 1 Groote Lindt
    08-10-2022 12:00Groote Lindt 2 - Prinsenland 2Te spelenveld 2-Groote Lindt
    08-10-2022 14:30Groote Lindt 3 - Schelluinen 2Te spelenveld 4 Groote Lindt
    08-10-2022 15:00Wieldrecht 7 - Groote Lindt 4Te spelenveld 3 (K1)
    08-10-2022 12:30Rijsoord 9 - Groote Lindt 6Te spelenveld 2 - B
    08-10-2022 15:00Oranje Wit 9 - Groote Lindt 7Te spelenveld F
    08-10-2022 12:30Groote Lindt 35+1 - VVAC 35+1Te spelenveld 3 Groote Lindt
    08-10-2022 15:00Pelikaan O23-1 - Groote Lindt O23-1Te spelenveld B-Pelikaan
    08-10-2022 12:00ST Zwaluwe/DHV JO19-1 - Groote Lindt JO19-1Te spelenveld 3
    08-10-2022 14:30VV Papendrecht JO19-1 - Groote Lindt JO19-2Te spelenveld 1
    08-10-2022 10:15Pelikaan JO17-1 - Groote Lindt JO17-1Te spelenveld B-Pelikaan
    08-10-2022 10:00Groote Lindt JO17-2 - Groot-Ammers JO17-1Te spelenveld 2-Groote Lindt
    08-10-2022 10:00Groote Lindt JO15-1 - Alblasserdam JO15-2Te spelenveld 3 Groote Lindt
    08-10-2022 11:00IFC JO15-2 - Groote Lindt JO15-2Te spelenveld B-IFC
    08-10-2022 10:00Groote Lindt JO13-1 - ZBC'97 JO13-1JMTe spelenVeld 1 Groote Lindt
    08-10-2022 08:30Drechtstreek JO13-3 - Groote Lindt JO13-2Te spelenveld 3
    08-10-2022 08:30Groote Lindt JO12-1 - Klundert JO12-1Te spelenVeld 1 Groote Lindt A
    08-10-2022 08:30Groote Lindt JO11-1 - Oosterhout JO11-1Te spelenveld 2-Groote Lindt A
    08-10-2022 08:30Wieldrecht JO11-2 - Groote Lindt JO11-2Te spelenveld 1 (A) A
    08-10-2022 09:00Heerjansdam JO11-2 - Groote Lindt JO11-3Te spelenveld 2 B
    08-10-2022 08:30Groote Lindt JO10-1 - VVGZ JO10-1Te spelenveld 2-Groote Lindt B2
    08-10-2022 08:30Groote Lindt JO10-2 - SC Emma JO10-1Te spelenveld 4 Groote Lindt B1
    08-10-2022 10:00IFC JO9-1 - Groote Lindt JO9-1Te spelenveld C-IFC B1
    08-10-2022 10:30Rijsoord JO9-1JM - Groote Lindt JO9-2Te spelenveld 1 A1 - A
    08-10-2022 08:30Wieldrecht JO8-1 - Groote Lindt JO8-1JMTe spelenveld 2 (K2) A1
    08-10-2022 08:30Groote Lindt JO8-2JM - Oranje Wit JO8-4Te spelenveld 2-Groote Lindt B1
    08-10-2022 08:30Groote Lindt JO7 - TrainenTe spelen1
    15-10-2022 14:30De Fendert 1 - Groote Lindt 1Te spelenveld 5
    15-10-2022 14:30Heerjansdam 3 - Groote Lindt 2Te spelenveld 1
    15-10-2022 14:30De Zwerver 4 - Groote Lindt 3Te spelenveld 1
    15-10-2022 14:30Groote Lindt 4 - DFC 5Te spelenveld 4 Groote Lindt
    15-10-2022 14:30Groote Lindt 5 - SC Emma 3Te spelenVeld 1 Groote Lindt
    15-10-2022 12:30Groote Lindt 6 - Nieuw Lekkerland 7Te spelenveld 2-Groote Lindt
    15-10-2022 14:30Groote Lindt 7 - Heerjansdam 5Te spelenveld 2-Groote Lindt
    15-10-2022 12:00Groote Lindt O23-1 - Binnenmaas, FC O23-1Te spelenveld 4 Groote Lindt
    15-10-2022 12:30Groote Lindt JO19-1 - RCD JO19-1Te spelenVeld 1 Groote Lindt
    15-10-2022 10:00Groote Lindt JO19-2 - Drechtstreek JO19-2Te spelenveld 4 Groote Lindt
    15-10-2022 10:00Groote Lindt JO17-1 - IFC JO17-1Te spelenveld 2-Groote Lindt
    15-10-2022 08:30Groote Lindt JO15-2 - Pelikaan JO15-3Te spelenveld 3 Groote Lindt
    15-10-2022 08:30Groote Lindt JO13-2 - ST Altena/Almkerk JO13-1Te spelenVeld 1 Groote Lindt
    15-10-2022 10:30Wieldrecht JO12-1 - Groote Lindt JO12-1Te spelenveld 1 (A) A
    15-10-2022 09:30Drechtstreek JO11-1 - Groote Lindt JO11-1Te spelenveld 2 A
    15-10-2022 08:30Groote Lindt JO11-2 - Oranje Wit JO11-3Te spelenveld 4 Groote Lindt B
    15-10-2022 08:30Groote Lindt JO11-3 - VVGZ JO11-3Te spelenveld 2-Groote Lindt B
    15-10-2022 11:00Oranje Wit JO10-1 - Groote Lindt JO10-1Te spelenveld D A1
    15-10-2022 10:30Dubbeldam JO10-4 - Groote Lindt JO10-2Te spelenveld 2 (KG2) A1
    15-10-2022 10:00Groote Lindt JO9-1 - Heerjansdam JO9-1Te spelenVeld 1 Groote Lindt A2
    15-10-2022 08:30Groote Lindt JO9-2 - VVGZ JO9-3Te spelenveld 4 Groote Lindt A2
    15-10-2022 08:30Groote Lindt JO8-1JM - EBOH JO8-1Te spelenveld 2-Groote Lindt A1
    15-10-2022 08:30Pelikaan JO8-3 - Groote Lindt JO8-2JMTe spelenveld B-Pelikaan B1
    15-10-2022 08:30Groote Lindt JO7 - TrainenTe spelen1
    22-10-2022 12:30Pelikaan 10 - Groote Lindt 4Te spelenveld C-Pelikaan
    22-10-2022 08:30Groote Lindt JO15-2 - RCD JO15-3Te spelenveld 4 Groote Lindt