• Groote Lindt 3

  • Groote Lindt 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Werp, Germain van deOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 jun.Groote Lindt JO19 Nieuw - Wieldrecht JO19 Nieuw2 - 3
  • Poulestanden Groote Lindt 3 ( 4e klasse 407 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sliedrecht 618144063293446
    2Dubbeldam 518104455312434
    3Woudrichem 31810353728933
    4Herovina 218101754342031
    5Drechtstreek 5189273829929
    6Almkerk 31890950341627
    7Kozakken Boys 3186664336724
    8ZBC'97 3186484060-2022
    9Groote Lindt 31822144776-298
    10SVW 218101731101-703

    Poulestanden Groote Lindt 3 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 3 52 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rijsoord 3321013947
    2Groote Lindt 331119904
    3Pelikaan 530306603
    4ZBC'97 23012711-41
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bezemer, DevonTeamspeler
    Engelse, Robert denTeamspeler
    Hout, Auke van denTeamspeler
    Hove, Maarten tenTeamspeler
    Paans, RobinTeamspeler
    Pelt, Julien vanTeamspeler
    Rijckevorst, RolandTeamspeler
    Slagboom, ChristianTeamspeler
    Velda, RichardTeamspeler
    Waal, Tim v.d.Teamspeler
    Werp, Germain van deTeamspeler
    Wijntje, CorneTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.