• Groote Lindt 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Klootwijk-Luijendijk, MirandaMedische stafVerzorger
    Neeskens, RandallTechnische stafTrainer/coach
    Stoop, MartijnTechnische stafAss.-trainer/coach
    Walters, MarcelTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 nov. 14:30Nieuw Lekkerland - Groote LindtSportpark Excelsior
    21 nov. 14:30Groote Lindt - DubbeldamSportpark Bakestein
    28 nov. 15:00LMO - Groote LindtLMO
    5 dec. 14:30Groote Lindt - 's-Gravendeel vvSportpark Bakestein
    12 dec. 14:30Groote Lindt - NieuwerkerkSportpark Bakestein
    16 jan. 14:30VVOR - Groote LindtSportpark De Venhoeve
    23 jan. 14:30Groote Lindt - Oud-BeijerlandSportpark Bakestein
    30 jan. 14:30Zwervers, IJVV de - Groote LindtYVV De Zwervers- De Groote Stee
    6 feb. 14:30Groote Lindt - FC IJsselmondeSportpark Bakestein
    27 feb. 14:30SSS - Groote LindtSportpark SSS
    6 mrt. 14:30Groote Lindt - Zwarte PijlSportpark Bakestein
    13 mrt. 14:45Dubbeldam - Groote LindtSportpark Schenkeldijk
    20 mrt. 14:30Jonge Spartaan, de - Groote LindtSportpark Spartacus
    27 mrt. 14:30Groote Lindt - LMOSportpark Bakestein
    10 apr. 14:30Den Bommel - Groote LindtSportpark De Kruus
    17 apr. 14:30Groote Lindt - VVORSportpark Bakestein
    24 apr. 14:00Nieuwerkerk - Groote LindtSportpark Dorrestein
    8 mei. 14:30's-Gravendeel vv - Groote LindtSportcomplex de Trekdam
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 okt.Groote Lindt - Den Bommel
    24 okt.DFC - Groote Lindt
    31 okt.Groote Lindt JO15-1 - Groote Lindt JO17-12 - 1
    31 okt.Groote Lindt - SSS
  • Poulestanden Groote Lindt (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groote Lindt43101331010
    2Nieuwerkerk4310123910
    3Oud-Beijerland42118627
    4Zwarte Pijl22009546
    5Den Bommel42027706
    6DFC420245-16
    7SSS31116604
    8's-Gravendeel vv11003213
    9Jonge Spartaan, de21013303
    10LMO310234-13
    11Zwervers, IJVV de3102614-83
    12FC IJsselmonde200214-30
    13VVOR300328-60
    14Dubbeldam3003512-70

    Poulestanden Groote Lindt (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groote Lindt321011837
    2SEOLTO320113676
    3SSW3102710-33
    4ZBC'973012714-71

    Poulestanden Groote Lindt (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles Veen00000000
    2De Alblas00000000
    3Alblasserdam00000000
    4Almkerk00000000
    5Altena00000000
    6Ameide00000000
    7Baardwijk00000000
    8Baronie00000000
    9Bavel00000000
    10Beek Vooruit00000000
    11Be Ready00000000
    12Bergeijk00000000
    13Best Vooruit00000000
    14SV BLC00000000
    15Braakhuizen00000000
    16Brabantia00000000
    17Clinge00000000
    18DBS00000000
    19Den Dungen00000000
    20DFC00000000
    21DIA00000000
    22DOSKO00000000
    23Drechtstreek00000000
    24DSC00000000
    25DSE00000000
    26DSS'1400000000
    27Duiveland00000000
    28DVO'6000000000
    29DVS00000000
    30EFC00000000
    31FC Eindhoven AV00000000
    32SC Emma00000000
    33FC Engelen00000000
    34SC Gastel00000000
    35GDC00000000
    36Geldrop00000000
    37Gilze00000000
    38GJS00000000
    39GPC Vlissingen00000000
    40Groote Lindt00000000
    41GSC/ODS00000000
    42GVV'6300000000
    43Haarsteeg00000000
    44Halsteren00000000
    45Halsteren00000000
    46Heerjansdam00000000
    47RKSV Heeze00000000
    48Heukelum00000000
    49Hoeven00000000
    50HVV'2400000000
    51IFC00000000
    52Internos00000000
    53Jan van Arckel00000000
    54JEKA00000000
    55Kapelle00000000
    56Kloetinge00000000
    57Klundert00000000
    58SC Kruisland00000000
    59LRC00000000
    60Luctor Heinkenszand00000000
    61Marvilde00000000
    62SV Meerkerk00000000
    63De Meeuwen00000000
    64Moerse Boys00000000
    65Nemelaer00000000
    66Nieuwkuijk00000000
    67Nieuw Lekkerland00000000
    68Nivo Sparta00000000
    69NOAD'3200000000
    70De Noormannen00000000
    71Nuenen00000000
    72ODC00000000
    73OJC ROSMALEN00000000
    74Oosterhout00000000
    75Oranje Wit00000000
    76PCP00000000
    77Peursum00000000
    78Philippine00000000
    79PSV00000000
    80RCS00000000
    81Real Lunet00000000
    82Reusel Sport/CoTrans00000000
    83RFC00000000
    84Rijen00000000
    85Rijsoord00000000
    86RKDSV00000000
    87RKDVC00000000
    88Rood-Wit W00000000
    89RWB00000000
    90Schelluinen00000000
    91Schijf00000000
    92SCO00000000
    93Sliedrecht00000000
    94SSV'6500000000
    95Steen00000000
    96Steenbergen00000000
    97SVW00000000
    98Terheijden00000000
    99Terneuzen00000000
    100Terneuzense Boys00000000
    101TGG00000000
    102SV TOP00000000
    103VV Trinitas Oisterwijk00000000
    104TSV Gudok00000000
    105SV Unitas'5900000000
    106UVV'4000000000
    107De Valk00000000
    108VCK00000000
    109Victoria'0300000000
    110Viola00000000
    111Virtus00000000
    112VOAB00000000
    113Vogelwaarde00000000
    114Vuren00000000
    115VVC'6800000000
    116Walcheren00000000
    117Wieldrecht00000000
    118WNC00000000
    119Wolfaartsdijk00000000
    120Yerseke00000000
    121Zaamslag00000000
    122Zeelandia Middelburg00000000
    123ZIGO00000000
    124Zundert00000000
    125Zwaluw VFC00000000
    126Zwaluwe00000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berkel, Marcel vanTeamspeler
    Bos, DannyTeamspeler
    Klop, MaxTeamspeler
    Schouten, SonnyTeamspeler
    Silië, NathanTeamspeler
    Slingerland, MichaelTeamspeler
    Zahidi, AliTeamspeler
    Zeeuw, Nicky deTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.