• Bekijk je deze pagina vanaf je mobiele telefoon? Kantel dan even je scherm voor het beste resultaat.

  • In sommige gevallen kan het voorkomen dat onze consul twijfelt of een thuiswedstrijd later op de dag doorgang kan vinden. Helaas heeft onze leverancier (Sportlink) op dit moment nog geen voorziening beschikbaar om op een dynamische manier aan te geven dat hij later op de dag (ochtend/ middag) een herkeuring toepast. Tot die tijd vragen wij een ieder om in geval van twijfel ook deze pagina te raadplegen.

    Toelichting: Wanneer er aan een wedstrijd een VELD is toegekend, dan gaat de wedstrijd door. Wanneer de wedstrijd later op de dag wordt gekeurd, dan verandert de waarde in de kolom Veld naar Herkeuren 10u00, Herkeuren 11u00, Herkeuren 12u00 of Herkeuren 13u00. Hou er tot de herkeuring rekening mee dat de wedstrijd doorgaat.

  • Herkeuren

    Datum TijdWedstrijdStatusVeld
    22-10-2019 20:00AGE-GKK 1 - Groote Lindt 1Te spelen
    23-10-2019 18:30Groote Lindt JO9-2 - ASWH JO9-4Te spelenveld 1
    26-10-2019 14:30FC IJsselmonde 1 - Groote Lindt 1Te spelenVeld 1
    26-10-2019 12:15EBOH 2 - Groote Lindt 2Te spelenSportpark Schenkeldijk veld 1
    26-10-2019 14:30Groote Lindt 3 - Groot-Ammers 3Te spelenveld 1
    26-10-2019 12:30Nieuw Lekkerland 3 - Groote Lindt 4Te spelen veld 1
    26-10-2019 14:30Groote Lindt 5 - ASWH 6Te spelenveld 2
    26-10-2019 12:30Groote Lindt 6 - VVGZ 8Te spelenveld 1
    26-10-2019 14:30VVGZ JO19-2 - Groote Lindt JO19-1Te spelenveld 3
    26-10-2019 11:30Groote Lindt JO17-2 - Hardinxveld JO17-3Te spelenveld 2
    26-10-2019 11:30GJS JO15-1 - Groote Lindt JO15-1Te spelenveld 3
    26-10-2019 10:00Groote Lindt JO15-2 - IFC JO15-2Te spelenveld 2
    26-10-2019 10:30EBOH JO13-1 - Groote Lindt JO13-1Te spelenSportpark Schenkeldijk veld 2
    26-10-2019 08:30Groote Lindt JO13-2 - EBOH JO13-2Te spelenveld 2
    26-10-2019 08:30Groote Lindt JO12-1 - VVAC JO12-1Te spelenveld 3
    26-10-2019 10:00Sliedrecht JO12-1 - Groote Lindt JO12-2Te spelen veld 1
    26-10-2019 10:00Groote Lindt JO11-1 - ASWH JO11-2Te spelenveld 3
    26-10-2019 08:30Groote Lindt JO11-2 - Heerjansdam JO11-3Te spelenveld 1
    26-10-2019 11:00ASWH JO10-3 - Groote Lindt JO10-1Te spelenveld 2
    26-10-2019 10:00Groote Lindt JO10-2 - Streefkerk JO10-2Te spelenveld 1
    26-10-2019 13:00Wieldrecht JO9-1 - Groote Lindt JO9-1Te spelenVeld 2
    26-10-2019 08:30Groote Lindt JO9-2 - Nieuw Lekkerland JO9-1Te spelenveld 1
    26-10-2019 08:30Groote Lindt JO9-3 - VVGZ JO9-3Te spelenveld 1
    26-10-2019 10:00Groote Lindt JO8-1 - Wieldrecht JO8-1Te spelenveld 1
    26-10-2019 08:30Drechtstreek JO8-3 - Groote Lindt JO8-2Te spelenveld 2
    26-10-2019 08:30Wieldrecht JO8-3 - Groote Lindt JO8-3Te spelenVeld 1
    26-10-2019 11:30Groote Lindt JO7-1 - IFC JO7-1Te spelenveld 1
    29-10-2019 20:00Groote Lindt 6 - Oranje Wit 11Te spelenveld 3
    02-11-2019 14:30Groote Lindt 1 - Zwervers, IJVV de 1Te spelenveld 2
    02-11-2019 12:00Groote Lindt 2 - De Alblas 2Te spelenveld 1
    02-11-2019 14:30Schelluinen 2 - Groote Lindt 3Te spelenveld 1
    02-11-2019 14:30Groote Lindt 4 - Drechtstreek 5Te spelenveld 1
    02-11-2019 12:30EBOH 5 - Groote Lindt 5Te spelenSportpark Schenkeldijk veld 4
    02-11-2019 12:30ASWH 7 - Groote Lindt 6Te spelenveld 4
    02-11-2019 12:30Groote Lindt VE1 - Alblasserdam VE1Te spelenveld 3
    02-11-2019 11:30Groote Lindt JO19-1 - Rijsoord JO19-1Te spelenveld 4
    02-11-2019 12:15VVGZ JO17-2 - Groote Lindt JO17-1Te spelenveld 1
    02-11-2019 12:30Sliedrecht JO17-3 - Groote Lindt JO17-2Te spelenveld 6
    02-11-2019 10:00Groote Lindt JO15-1 - IFC JO15-1Te spelenveld 1
    02-11-2019 09:00VV Papendrecht JO15-2 - Groote Lindt JO15-2Te spelenveld 3
    02-11-2019 10:00Terheijden JO13-1 - Groote Lindt JO13-1Te spelenveld 3
    02-11-2019 09:45Heerjansdam JO13-1 - Groote Lindt JO13-2Te spelenveld 1
    02-11-2019 09:30Nieuw Lekkerland JO12-1 - Groote Lindt JO12-1Te spelen veld 1
    02-11-2019 08:30Groote Lindt JO12-2 - GSC/ODS JO12-1Te spelenveld 1
    02-11-2019 10:30Rijsoord JO11-2G - Groote Lindt JO11-1Te spelenveld 1
    02-11-2019 08:30Alblasserdam JO11-2 - Groote Lindt JO11-2Te spelenSportpark Souburgh veld 3
    02-11-2019 08:30Groote Lindt JO10-1 - ASWH JO10-4Te spelenveld 2
    02-11-2019 13:30VVGZ JO10-4 - Groote Lindt JO10-2Te spelenveld 4
    02-11-2019 10:00Groote Lindt JO9-1 - Virtus JO9-1Te spelenveld 2
    02-11-2019 09:15DFC JO9-1 - Groote Lindt JO9-2Te spelenveld 1
    02-11-2019 08:30VVAC JO9-3 - Groote Lindt JO9-3Te spelenveld 3
    02-11-2019 10:15Heerjansdam JO8-3 - Groote Lindt JO8-1Te spelenveld 3
    02-11-2019 08:30Groote Lindt JO8-2 - Wieldrecht JO8-2Te spelenveld 1
    02-11-2019 10:00Groote Lindt JO8-3 - Rijsoord JO8-4Te spelenveld 2
    02-11-2019 10:30Rijsoord JO7-2 - Groote Lindt JO7-1Te spelenveld 1
    05-11-2019 20:00D.C.V.<23 - Groote Lindt ,23Te spelen
    06-11-2019 18:30Groote Lindt JO10-1 - Barendrecht JO10-1Te spelen
    09-11-2019 14:30Groote Lindt 1 - Dilettant 1Te spelenveld 2
    09-11-2019 14:30De Meeuwen 2 - Groote Lindt 2Te spelen veld 2
    09-11-2019 14:30Groote Lindt 3 - VVAC 3Te spelenveld 1
    09-11-2019 14:30Sliedrecht 4 - Groote Lindt 4Te spelenveld 2
    09-11-2019 14:30Rijsoord 7 - Groote Lindt 5Te spelenveld 1
    09-11-2019 12:30Groote Lindt 6 - Wieldrecht 6Te spelenveld 1
    09-11-2019 15:15WNC VE1 - Groote Lindt VE1Te spelen veld 2
    09-11-2019 12:15Peursum JO19-1 - Groote Lindt JO19-1Te spelenveld 2
    09-11-2019 10:45Groote Lindt JO17-1 - Prinsenland JO17-1Te spelenveld 4
    09-11-2019 10:50Groote Lindt JO17-2 - Drechtstreek JO17-3Te spelenveld 3
    09-11-2019 10:15VVAC JO15-1 - Groote Lindt JO15-1Te spelen veld 1
    09-11-2019 10:00Groote Lindt JO15-2 - De Alblas JO15-2Te spelenveld 2
    09-11-2019 08:30Groote Lindt JO13-1 - Rijsoord JO13-1Te spelenveld 4
    09-11-2019 08:30Groote Lindt JO13-2 - Oranje Wit JO13-3Te spelenveld 3
    09-11-2019 08:30Groote Lindt JO12-1 - SV Noordeloos JO12-1Te spelenveld 2
    09-11-2019 08:30ASWH JO12-3 - Groote Lindt JO12-2Te spelenveld 8
    09-11-2019 10:00Groote Lindt JO11-1 - De Alblas JO11-1GTe spelenveld 1
    09-11-2019 08:30Groote Lindt JO11-2 - Rijsoord JO11-4Te spelenveld 1
    09-11-2019 10:00Groote Lindt JO10-2 - Pelikaan JO10-2Te spelenveld 1
    09-11-2019 08:30VVAC JO9-1 - Groote Lindt JO9-1Te spelenveld 3
    09-11-2019 08:30Groote Lindt JO9-2 - ASWH JO9-3Te spelenveld 1
    09-11-2019 08:30Groote Lindt JO9-3 - EBOH JO9-2Te spelenveld 1
    09-11-2019 10:00Groote Lindt JO8-1 - Oranje Wit JO8-3Te spelenveld 3
    09-11-2019 08:30Nieuw Lekkerland JO8-1 - Groote Lindt JO8-2Te spelen veld 1
    09-11-2019 08:30Rijsoord JO8-5 - Groote Lindt JO8-3Te spelenveld 1
    09-11-2019 10:00Groote Lindt JO7-1 - Dubbeldam JO7-2Te spelenveld 1
    12-11-2019 20:00DJS1 - Groote Lindt 1Te spelen
    13-11-2019 18:30Groote Lindt JO12-1 - Drechtstreek JO12-1Te spelen
    16-11-2019 12:00Groote Lindt 2 - Oranje Wit 2Te spelenveld 2
    16-11-2019 12:30Rijsoord 3 - Groote Lindt 3Te spelenveld 1
    16-11-2019 14:30Groote Lindt 4 - Wieldrecht 3Te spelenveld 1
    16-11-2019 14:30Groote Lindt 5 - Heerjansdam 5Te spelenveld 2
    16-11-2019 14:30VV Papendrecht 6 - Groote Lindt 6Te spelenveld 4
    16-11-2019 12:30Groote Lindt VE1 - VVAC VE1Te spelenveld 1
    16-11-2019 12:30Ameide JO19-1 - Groote Lindt JO19-1Te spelenveld 2
    16-11-2019 12:30Dubbeldam JO17-2 - Groote Lindt JO17-1Te spelenSportpark Schenkeldijk veld 5
    16-11-2019 10:45Groote Lindt JO17-2 - Dubbeldam JO17-4Te spelenveld 3
    16-11-2019 12:30RCD JO15-1 - Groote Lindt JO15-1Te spelenveld 3
    16-11-2019 10:30Peursum JO15-2 - Groote Lindt JO15-2Te spelenveld 3
    16-11-2019 10:45Nieuw Lekkerland JO13-1 - Groote Lindt JO13-1Te spelen veld 3
    16-11-2019 08:30Groote Lindt JO13-2 - RCD JO13-4Te spelenveld 3
    16-11-2019 10:15Peursum JO12-1 - Groote Lindt JO12-1Te spelenveld 1
    16-11-2019 10:30Dubbeldam JO12-1 - Groote Lindt JO12-2Te spelenSportpark Schenkeldijk veld 8