• Groote Lindt 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Hurk, Serge van denTechnische stafTrainer/coach
    Klootwijk-Luijendijk, MirandaMedische stafVerzorger
    Miedema, PeterTechnische stafAss.-trainer/coach
    Mourik, MarcelOverige stafTeammanager
    Pelt, Ger vanTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei. 14:30Groote Lindt 1 - IFC 1Sportpark Bakestein (Groote Lindt)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mei.Groote Lindt 1 - Hardinxveld 14 - 2
    18 mei.Alblasserdam 1 - Groote Lindt 13 - 1
  • Poulestanden Groote Lindt 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Arkel 125174463224155
    2De Zwerver 125164564303452
    3SVW 125144751381346
    4Ameide 125129450371345
    5Groote Lindt 125143849391045
    6Schelluinen 12511594840838
    7Alblasserdam 12511594145-438
    8Hardinxveld 1251051050311935
    9SV Meerkerk 125104114141034
    10De Alblas 125102134343032
    11Streefkerk 125102133651-1532
    12VVAC 12565143552-1723
    13IFC 12552183168-3717
    14Unitas 12520232489-656

    Poulestanden Groote Lindt 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Klundert 132107257
    2Virtus 132106157
    3Groote Lindt 131029543
    4TPO 13003216-140
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berkel, Marcel vanTeamspeler
    Bos, DannyTeamspeler
    Burghouwt, JeffreyTeamspeler
    Fawzi, MathijsTeamspeler
    Gorges, MarcTeamspeler
    Jansen, BasTeamspeler
    Koetsenruijter, TomTeamspeler
    Pelt, K. vanTeamspeler
    Peterse, RoelTeamspeler
    Rijckevorst, RolandTeamspelerDoelverdediger
    Schouten, SonnyTeamspeler
    Slingerland, MichaelTeamspeler
    Zeeuw, Nicky deTeamspeler