• Bekijk je deze pagina vanaf je mobiele telefoon? Kantel dan even je scherm voor het beste resultaat.

  • In het onderstaande overzicht bieden we je gesorteerd op Datum, Tijd en Team het programma van Deze Week aan. Let op! In dit overzicht kunnen we alleen tonen of een wedstrijd de status TE SPELEN heeft of is AFGELAST. Echter, het kan voorkomen dat de consul besluit om een wedstrijd die later op de dag wordt gespeeld te herkeuren. Dit is de reden, dat wij U vragen om in geval van twijfel (gedeelte afgelasting/ regenachtig weer) altijd even de HERKEUREN? pagina te raadplegen.

  • Programma deze week

    Datum TijdWedstrijdStatusScheidsrechterVeldDetails
    23-05 19:00Heerjansdam 3 - Groote Lindt 4Te spelenA. (Arie) Heesterveld 1
    23-05 19:00Sliedrecht JO11-3 - Groote Lindt JO11-3Te spelenAfgeschermdveld 4
    23-05 19:00RKsv RCD JO15-1 - Groote Lindt JO15-1Te spelenH. (Haso) Kericveld 3
    23-05 19:00Drechtstreek JO11-5 - Groote Lindt JO11-5Te spelenAfgeschermdveld 3
    23-05 20:00Groote Lindt VR1 - Zwaluwe VR2Te spelenJ.W. (Achim) Olschewskiveld 2
    24-05 20:00The Gunners JO13-1 - Groote Lindt JO13-1Te spelenM.M.P. (Mike) Musters21
    24-05 20:00Groote Lindt 5 - Oranje Wit 11Te spelenJ.P. (Jan) Brand4
    26-05 08:30Pelikaan JO9-5 - Groote Lindt JO9-4Te spelenveld D
    26-05 08:30RKsv RCD JO7-3 - Groote Lindt JO7-3Te spelen veld 1
    26-05 08:30Oranje Wit JO13-3 - Groote Lindt JO13-2Te spelenveld 6
    26-05 08:30Groote Lindt JO9-2 - ST TPO/DHV/VOV JO9-1Te spelen2
    26-05 08:30Groote Lindt JO11-2 - De Alblas JO11-2Te spelen2
    26-05 09:00DFC JO13-1 - Groote Lindt JO13-1Te spelenveld 3
    26-05 09:45Groote Lindt JO9-3 - Virtus JO9-3Te spelen2
    26-05 09:45Groote Lindt JO11-4 - SC Emma JO11-1Te spelen3
    26-05 10:00Groote Lindt JO7-2 - Papendrecht JO7-1Te spelen1
    26-05 10:15Pelikaan VR1 - Groote Lindt VR1Te spelenveld D
    26-05 10:15Pelikaan JO19-2 - Groote Lindt JO19-1Te spelenveld B
    26-05 10:30De Zwerver JO11-2 - Groote Lindt JO11-5Te spelenAfgeschermdveld 2
    26-05 10:30Groote Lindt JO13-3 - Dubbeldam JO13-3Te spelen2
    26-05 11:00Groote Lindt JO11-3 - VVAC JO11-4Te spelen3
    26-05 11:00Groote Lindt JO15-1 - Nieuw Lekkerland JO15-1Te spelenAfgeschermd1
    26-05 11:30Wilhelmina MO15-2 - Groote Lindt MO15-1Te spelenveld 2
    26-05 11:30Heerjansdam JO7-2 - Groote Lindt JO7-1Te spelenveld 2
    26-05 12:00Heerjansdam 2 - Groote Lindt 3Te spelenAfgeschermdveld 3
    26-05 12:00Wieldrecht JO9-1 - Groote Lindt JO9-1Te spelenVeld 2
    26-05 12:30ASWH JO17-2 - Groote Lindt JO17-1Te spelenveld 4
    26-05 12:30Groote Lindt 2 - LRC 2Te spelenH. (Henri) den Hertog3
    26-05 12:30Groote Lindt JO17-2 - Oranje Wit JO17-5Te spelen4
    26-05 12:30Groote Lindt 6 - Papendrecht 7Te spelenJ.P. (Jan) Brand2
    26-05 12:30Groote Lindt VE1 - HSSC'61 VE1Te spelenRVG (Rodney) van Gelderen1
    26-05 14:30ASWH 3 - Groote Lindt 4Te spelenveld 4
    26-05 14:30IFC 1 - Groote Lindt 1Te spelenJ.J.C. (Jurgen) KuijpersSportpark Schildman (IFC) veld A
    26-05 14:30Groote Lindt 5 - Drechtstreek 7Te spelen1
    28-05 19:30Kozakken Boys JO17-2 - Groote Lindt JO17-1Te spelenveld 4