• Hoofdbestuur VV Groote Lindt

    Hoofdbestuur VV Groote Lindt van links naar rechts Marcel Mourik (voorzitter), Ronald Blonk (hoofdsponsor ING), Johan Boer (penningmeester), Hans Miedema (secretaris) en Arno Cok (jeugd). De foto is gemaakt op dinsdag 23 april 2019 met ondersteuning van Groote Lindt JO11-2.

    Het hoofdbestuur zal tijdens de ALV op 4 november 2019 aftreden. Een onafhankelijke commissie houdt zich op dit moment bezig met de vorming van een nieuw bestuur. Enkele leden zijn al bereid gevonden om zitting te nemen in het nieuwe bestuur, maar de commissie is nog op zoek naar de invulling van enkele posities. Wil jij helpen of ken jij iemand die wil helpen? Stuur dan een e-mail naar info@grootelindt.nl dan voorzien we je van meer informatie.

  • Hoofdbestuur

    FunctieNaamE-mail adres
    VoorzitterRobert Kreuknietvoorzitter@grootelindt.nl
    SecretarisEric Franzensecretariaat@grootelindt.nl
    Algemene zaken Rob van de Polsponsoring@grootelindt.nl
    PenningmeesterRobert Kreuknietpenningmeester@grootelindt.nl
    JeugdArno Cokjeugd@grootelindt.nl
    Technische zaken (selectie voetbal)Cock KraaijeveldTechnischezaken@grootelindt.nl
  • Commissies

    Commissie Contactpersoon E-mail adres
    Sponsoring Rob van de Pol sponsoring@grootelindt.nl
    Kleding Marlies Kok kleding@grootelindt.nl
    Accommodatie Danny Droogendijk accommodatie@grootelindt.nl
    Kantine Jan Jonas kantine@grootelindt.nl
    ICT Michel Meijers ict@grootelindt.nl
    Technische Zaken (selectie) Peter Miedema technischezaken@grootelindt.nl
    Coördinator Jeugd (bovenbouw) Arjan Otto bovenbouw@grootelindt.nl
    Coördinator Jeugd (onderbouw) Erwin van der Linden onderbouw@grootelindt.nl
    Toernooien Eddy van Yren toernooien@grootelindt.nl
    Administratie Monique van Gameren inkoopfacturen@grootelindt.nl
    Contributie Kirsten Winkelman contributie@grootelindt.nl
    Materialen Alex de Winter materialen@grootelind.nl
  • Klankborden

    Naam Leden
    Financiën Ad Kraaijeveld Johan Verkerk Johan Boer Erik Franzen
    Voetbal Herm van Gelderen Goof Brand Peter Bos Jan van der Wel
  • Vertrouwenscontactpersoon

    Naam Functie e-mail
    NNB NNB vcp@grootelindt.nl
  • Vrijwilligerscoördinator

    Naam Functie
    NNB NNB
  • Jeugdopleiding

    Categorie Hoofdtrainer
    JO19 Martijn Kooiman
    JO17 Marcel Wattimena
    JO15 Jeroen Hoogstraten
    JO13 Danny Bos
    JO12 Dennis Kuurstra
    JO11 Dennis Kuurstra
    JO10 NNB
    JO09 Dave Klootwijk (AI)
    JO07 NVT