• Hoofdbestuur VV Groote Lindt

    Het nieuwe bestuur is op de Algemene Leden Vergadering benoemd. Binnenkort zal hier een nieuwe foto worden geplaatst.

  • Hoofdbestuur

    FunctieNaamE-mail adres
    VoorzitterMarcel Mourikvoorzitter@grootelindt.nl
    SecretarisHans Miedemasecretariaat@grootelindt.nl
    PenningmeesterJohan Boerpenningmeester@grootelindt.nl
    JeugdArno Cokjeugd@grootelindt.nl
  • Commissies

    Commissie Contactpersoon E-mail adres
    Sponsoring Rob van de Pol sponsoring@grootelindt.nl
    Kleding Marlies Kok kleding@grootelindt.nl
    Accommodatie Danny Droogendijk accommodatie@grootelindt.nl
    Kantine Jan Jonas kantine@grootelindt.nl
    ICT Michel Meijers ict@grootelindt.nl
    Technische Zaken (selectie) Peter Miedema technischezaken@grootelindt.nl
    Coördinator Jeugd (bovenbouw) Arjan Otto bovenbouw@grootelindt.nl
    Coördinator Jeugd (onderbouw) Erwin van der Linden onderbouw@grootelindt.nl
    Toernooien Eddy van Yren toernooien@grootelindt.nl
    Administratie Monique van Gameren inkoopfacturen@grootelindt.nl
    Contributie Kirsten Winkelman contributie@grootelindt.nl
    Materialen Alex de Winter materialen@grootelind.nl
  • Klankborden

    Naam Leden
    Financiën Ad Kraaijeveld Johan Verkerk Johan Boer Erik Franzen
    Voetbal Herm van Gelderen Goof Brand Peter Bos Jan van der Wel
  • Vertrouwenscontactpersoon

    Naam Functie e-mail
    NNB NNB vcp@grootelindt.nl
  • Vrijwilligerscoördinator

    Naam Functie
    NNB NNB
  • Jeugdopleiding

    Categorie Hoofdtrainer
    JO19 Martijn Kooiman
    JO17 Marcel Wattimena
    JO15 Jeroen Hoogstraten
    JO13 Danny Bos
    JO12 Dennis Kuurstra
    JO11 Dennis Kuurstra
    JO10 NNB
    JO09 Dave Klootwijk (AI)
    JO07 NVT