• Hoofdbestuur VV Groote Lindt

    Voorste rij van links naar rechts
    Jan Jonas (gestopt per 12.02.2018), Hans Miedema (gestopt per 12.02.2018), Arno Cok (gestopt per 12.02.2018) en Alex de Winter (gestopt per 12.02.2018)

    Achterste rij van links naar rechts
    Johan Boer (gestopt per 12.02.2018), Dave Klootwijk (gestopt per 01.01.17), Marcel Mourik (gestopt per 12.02.2018) en Erik Bezemer (gestopt per 01.09.17)

  • Hoofdbestuur

    FunctieNaamE-mail adres
    VoorzitterVacaturevoorzitter@grootelindt.nl
    SecretarisVacaturesecretariaat@grootelindt.nl
    PenningmeesterVacaturepenningmeester@grootelindt.nl
    JeugdVacaturejeugd@grootelindt.nl
  • Commissies

    Commissie Contactpersoon E-mail adres
    Sponsoring Rob van de Pol sponsoring@grootelindt.nl
    Kleding Marlies Kok kleding@grootelindt.nl
    Accommodatie Danny Droogendijk accommodatie@grootelindt.nl
    Kantine Jan Jonas kantine@grootelindt.nl
    ICT Michel Meijers ict@grootelindt.nl
    Technische Zaken (selectie) Peter Miedema technischezaken@grootelindt.nl
    Coördinator Jeugd (bovenbouw) Arjan Otto bovenbouw@grootelindt.nl
    Coördinator Jeugd (onderbouw) Erwin van der Linden onderbouw@grootelindt.nl
    Toernooien Eddy van Yren toernooien@grootelindt.nl
    Administratie Monique van Gameren inkoopfacturen@grootelindt.nl
    Contributie Kirsten Winkelman contributie@grootelindt.nl
    Materialen Alex de Winter materialen@grootelind.nl
  • Klankborden

    Naam Leden
    Financiën Ad Kraaijeveld Johan Verkerk Johan Boer Erik Franzen
    Voetbal Herm van Gelderen Goof Brand Peter Bos Jan van der Wel
  • Vertrouwenscontactpersoon

    Naam Functie e-mail
    NNB NNB vcp@grootelindt.nl
  • Vrijwilligerscoördinator

    Naam Functie
    NNB NNB
  • Jeugdopleiding

    Categorie Hoofdtrainer
    JO19 Martijn Kooiman
    JO17 Marcel Wattimena
    JO15 Jeroen Hoogstraten
    JO13 Danny Bos
    JO12 Dennis Kuurstra
    JO11 Dennis Kuurstra
    JO10 NNB
    JO09 Dave Klootwijk (AI)
    JO07 NVT