• Herkeuren?

    In sommige gevallen kan het voorkomen dat onze consul twijfelt of een thuiswedstrijd later op de dag doorgang kan vinden. Helaas heeft onze leverancier (Sportlink) op dit moment nog geen voorziening beschikbaar om op een dynamische manier aan te geven dat hij later op de dag (ochtend/ middag) een herkeuring toepast. Tot die tijd vragen wij een ieder om in geval van twijfel ook deze pagina te raadplegen.

    Toelichting: Wanneer er aan een wedstrijd een VELD is toegekend, dan gaat de wedstrijd door. Wanneer de wedstrijd later op de dag wordt gekeurd, dan verandert de waarde in de kolom Veld naar Herkeuren 10u00, Herkeuren 11u00, Herkeuren 12u00 of Herkeuren 13u00. Hou er tot de herkeuring rekening mee dat de wedstrijd doorgaat.

  • Datum TijdWedstrijdStatusVeld
    21-10-2017 14:30Schelluinen 1 - Groote Lindt 1Te spelenveld 2
    21-10-2017 15:00Kloetinge 2 - Groote Lindt 2Te spelen1
    21-10-2017 12:30Dubbeldam 2 - Groote Lindt 4Te spelenSportpark Schenkeldijk veld 6
    21-10-2017 12:30Groote Lindt VE1 - Alblasserdam VE1Te spelen2
    21-10-2017 14:30Groote Lindt JO19-2 - Pelikaan JO19-4Te spelen4
    21-10-2017 11:00Groote Lindt JO15-1 - VVAC JO15-1Te spelen1
    21-10-2017 11:00Groote Lindt JO15-2 - Drechtstreek JO15-4Te spelen2
    21-10-2017 11:00Groote Lindt JO13-1 - MVV'58 JO13-1Te spelen2
    21-10-2017 12:30Dubbeldam JO13-2 - Groote Lindt JO13-2Te spelenSportpark Schenkeldijk veld 7
    21-10-2017 08:30Groote Lindt JO13-3 - GSC/ODS JO13-2Te spelen3
    21-10-2017 09:45Groote Lindt JO11-1 - Papendrecht JO11-1Te spelen2
    21-10-2017 08:30Groote Lindt JO11-2 - Hardinxveld JO11-2Te spelen2
    21-10-2017 12:30VVAC JO11-5 - Groote Lindt JO11-4Te spelenveld 3
    21-10-2017 09:45SC Emma JO11-1 - Groote Lindt JO11-5Te spelen veld 2
    21-10-2017 09:45Groote Lindt JO9-3 - Papendrecht JO9-4Te spelen3
    21-10-2017 08:30Nieuw Lekkerland JO9-3 - Groote Lindt JO9-4Te spelen veld 2
    21-10-2017 09:00Dubbeldam JO7-1 - Groote Lindt JO7-1Te spelenSportpark Schenkeldijk veld 6
    21-10-2017 10:00Papendrecht JO7-3 - Groote Lindt JO7-2Te spelenveld 1
    21-10-2017 10:00Heerjansdam JO7-1G - Groote Lindt JO7-3Te spelenveld 2
    21-10-2017 12:00SEOLTO VR1 - Groote Lindt VR1Te spelen veld 2
    21-10-2017 09:45WDS'19 MO15-1 - Groote Lindt MO15-1Afgelast
    21-10-2017 11:00Groote Lindt MO15-1 - SJO/BZC'14 MO15-1Te spelen2
    21-10-2017 12:30Groote Lindt JO17-1 - Strijen JO17-1Te spelen4
    21-10-2017 12:30Groote Lindt 3 - I.F.C.3Te spelen1
    24-10-2017 20:30Groote Lindt <23 Jaar - Rijsoord <23 JaarTe spelen1
    28-10-2017 14:30Groote Lindt 1 - De Alblas 1Te spelenveld 2
    28-10-2017 12:00Groote Lindt 2 - VVGZ 2Te spelenveld 2
    28-10-2017 15:00Pelikaan 4 - Groote Lindt 3Te spelenveld B
    28-10-2017 13:45VVGZ 5 - Groote Lindt 4Te spelenveld 2
    28-10-2017 14:30Groote Lindt 5 - GSC/ODS 3Te spelenveld 3
    28-10-2017 12:30Groote Lindt 6 - VVGZ 7Te spelenveld 4
    28-10-2017 12:30Wilhelmina'26 VE1 - Groote Lindt VE1Te spelenveld 1
    28-10-2017 11:30Groote Lindt JO19-1 - SC Emma JO19-1Te spelenveld 1
    28-10-2017 14:30RKsv RCD JO19-3 - Groote Lindt JO19-2Te spelen veld 2
    28-10-2017 15:30TVC Breda JO17-1 - Groote Lindt JO17-1Te spelenveld 2
    28-10-2017 10:00Drechtstreek JO17-4 - Groote Lindt JO17-2Te spelenveld 4
    28-10-2017 09:45Groot-Ammers JO15-1 - Groote Lindt JO15-1Te spelenSportpark Gelkenes veld 3
    28-10-2017 13:00SSW JO15-1 - Groote Lindt JO15-2Te spelenveld 1
    28-10-2017 11:00Groote Lindt JO13-1 - Nieuw Lekkerland JO13-1Te spelenveld 4
    28-10-2017 09:45Groote Lindt JO13-2 - Pelikaan JO13-2Te spelenveld 2
    28-10-2017 08:30Groote Lindt JO13-3 - VVAC JO13-3Te spelenveld 3
    28-10-2017 10:15Heerjansdam JO11-1 - Groote Lindt JO11-1Te spelenveld 3
    28-10-2017 11:00Madese Boys JO11-2 - Groote Lindt JO11-2Te spelenveld 3
    28-10-2017 11:00Groote Lindt JO11-3 - Groot-Ammers JO11-4Te spelenveld 2
    28-10-2017 09:45Groote Lindt JO11-4 - Hardinxveld JO11-5Te spelenveld 3
    28-10-2017 08:30Groote Lindt JO11-5 - Drechtstreek JO11-4Te spelenveld 2
    28-10-2017 09:45Groote Lindt JO9-1 - Heerjansdam JO9-1Te spelenveld 3
    28-10-2017 10:15IFC JO9-2 - Groote Lindt JO9-2Te spelenSportpark Schildman (IFC) veld C
    28-10-2017 08:30Nieuw Lekkerland JO9-4 - Groote Lindt JO9-3Te spelen veld 2
    28-10-2017 08:30Groote Lindt JO9-4 - Heerjansdam JO9-3Te spelenveld 2
    28-10-2017 10:00Papendrecht JO7-2 - Groote Lindt JO7-1Te spelenveld 2
    28-10-2017 10:00Groote Lindt JO7-2 - Rijsoord JO7-3Te spelenveld 4
    28-10-2017 09:00Groote Lindt JO7-3 - ZBC'97 JO7-1Te spelenveld 4
    28-10-2017 15:45Drechtstreek VR1 - Groote Lindt VR1Te spelenveld 3
    28-10-2017 11:00Groote Lindt MO15-1 - WDS'19 MO15-1Te spelenveld 3
    01-11-2017 20:00De Alblas JO19-2 - Groote Lindt JO19-2Te spelenveld 3
    01-11-2017 18:30Groote Lindt JO11-1 - Pelikaan JO11-1Te spelenveld 1
    04-11-2017 15:00Ameide 1 - Groote Lindt 1Te spelenveld 2
    04-11-2017 12:30Pelikaan 2 - Groote Lindt 2Te spelenveld A
    04-11-2017 14:30Groote Lindt 3 - EBOH 2Te spelenveld 2
    04-11-2017 14:30Groote Lindt 4 - EBOH 3Te spelenveld 3
    04-11-2017 15:30Wieldrecht 7 - Groote Lindt 5Te spelenveld 3
    04-11-2017 13:30De Zwerver 5 - Groote Lindt 6Te spelenveld 1
    04-11-2017 12:30Groote Lindt VE1 - Alblasserdam VE1Te spelenveld 3
    04-11-2017 15:00Pelikaan JO19-2 - Groote Lindt JO19-1Te spelenveld B
    04-11-2017 14:30Groote Lindt JO19-2 - Rijsoord JO19-2Te spelenveld 4
    04-11-2017 12:30Groote Lindt JO17-1 - GSC/ODS JO17-1Te spelenveld 1
    04-11-2017 12:30Groote Lindt JO17-2 - Alblasserdam JO17-2Te spelenveld 2
    04-11-2017 11:00Groote Lindt JO15-1 - MVV'58 JO15-1Te spelenveld 2
    04-11-2017 11:00Groote Lindt JO15-2 - RKsv RCD JO15-3Te spelenveld 4
    04-11-2017 09:00DFC JO13-1 - Groote Lindt JO13-1Te spelenveld 1
    04-11-2017 08:30Oranje Wit JO13-3 - Groote Lindt JO13-2Te spelenveld 2
    04-11-2017 09:00Papendrecht JO13-3 - Groote Lindt JO13-3Te spelenveld 4
    04-11-2017 09:45Groote Lindt JO11-1 - RKsv RCD JO11-1Te spelenveld 2
    04-11-2017 08:30Groote Lindt JO11-2 - RFC JO11-1Te spelenveld 2
    04-11-2017 10:00Heerjansdam JO11-2 - Groote Lindt JO11-3Te spelenveld 2
    04-11-2017 09:15SV Noordeloos JO11-1 - Groote Lindt JO11-4Te spelenSportpark De Noordeloos veld 1
    04-11-2017 09:45Oranje Wit JO11-5 - Groote Lindt JO11-5Te spelenveld 5
    04-11-2017 08:30Stedoco JO9-1 - Groote Lindt JO9-1Te spelenSportpark Stedoco veld 2
    04-11-2017 08:30Groote Lindt JO9-2 - Pelikaan JO9-2Te spelenveld 2
    04-11-2017 09:45Groote Lindt JO9-3 - Heerjansdam JO9-4Te spelenveld 2
    04-11-2017 09:45ASWH JO9-5 - Groote Lindt JO9-4Te spelenveld 3
    04-11-2017 10:00Groote Lindt JO7-1 - Rijsoord JO7-1GTe spelenveld 3
    04-11-2017 10:00Heerjansdam JO7-1G - Groote Lindt JO7-2Te spelenveld 2
    04-11-2017 10:30Rijsoord JO7-2 - Groote Lindt JO7-3Te spelen veld 4
    04-11-2017 12:30Groote Lindt VR1 - Zwaluwe VR2Te spelenveld 4
    04-11-2017 08:30Heerjansdam MO15-1 - Groote Lindt MO15-1Te spelenveld 1
    11-11-2017 17:00Unitas 1 - Groote Lindt 1Te spelenveld 2
    11-11-2017 12:00Drechtstreek 2 - Groote Lindt 2Te spelenveld 2
    11-11-2017 14:30Groote Lindt 3 - Rijsoord 3Te spelenveld 2
    11-11-2017 14:30Groote Lindt 4 - Rijsoord 6Te spelenveld 3
    11-11-2017 14:30Groote Lindt 5 - Dubbeldam 5Te spelenveld 4
    11-11-2017 12:30Groote Lindt 6 - VVAC 5Te spelenveld 3
    11-11-2017 14:30VVAC VE1 - Groote Lindt VE1Te spelen veld 2
    11-11-2017 11:30Groote Lindt JO19-1 - Streefkerk JO19-1Te spelenveld 1
    11-11-2017 14:30Groote Lindt JO19-2 - Drechtstreek JO19-4Te spelenveld 1
    11-11-2017 12:30Groote Lindt JO17-1 - DFC JO17-1Te spelenveld 2
    11-11-2017 10:45Groote Lindt JO17-2 - De Alblas JO17-2Te spelenveld 4
    11-11-2017 11:00Groote Lindt JO15-1 - Hardinxveld JO15-2Te spelenveld 3
    11-11-2017 11:00Groote Lindt JO15-2 - Pelikaan JO15-3Te spelenveld 2