• Groote Lindt 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bezemer, HansTechnische staf
    Jong, Ronald deOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 nov. 12:00MZC'11 2 - Groote Lindt 2Sportpark Den Hogen Blok
    2 dec. 12:05Groote Lindt 2 - ASWH 2Sportpark Bakestein (Groote Lindt)
    9 dec. 14:30LRC 2 - Groote Lindt 2Sportpark Bruinsdeel
    16 dec. 12:00Groote Lindt 2 - Kozakken Boys 2Sportpark Bakestein (Groote Lindt)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 nov.Drechtstreek 2 - Groote Lindt 21 - 0
    18 nov.Groote Lindt JO13-1 - v.v.Capelle JO13-2 -
    20 nov.Groote Lindt JO19-1 - S.C.Emma JO19-1 -
  • Poulestanden 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kozakken Boys 2861131102119
    2Oranje Wit 2860229101918
    3ASWH 285122391416
    4Sliedrecht 275023092115
    5Groote Lindt 2742195414
    6Pelikaan 284221991014
    7VVGZ 284131813513
    8Kloetinge 284132117413
    9HSV Hoek 283141119-810
    10Hardinxveld 28233141229
    11LRC 28224916-78
    12SSV'65 28035632-263
    13MZC'11 28107541-363
    14Achilles Veen 28017932-231

    Poulestanden 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drechtstreek 211001013
    2Groote Lindt 2100101-10

    Poulestanden 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groote Lindt 222006066
    2ASWH 421015413
    3ZBC'97 2200218-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Brandao Coelho, GinoTeamspelerAanvaller
    Engelsen, Robert denTeamspelerVerdediger
    Jansen, YannickTeamspeler
    Lenten, Bas vanTeamspelerAanvaller
    Margaritha, StenjenTeamspelerAanvaller
    Toure, MorlayeTeamspeler
    Weijer, MartinTeamspeler
    Werp, Germain van deTeamspeler
    Wit, Rens deTeamspeler
    Zodenkamp, JordyTeamspeler