• Groote Lindt 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bezemer, HansTechnische staf
    Jong, Ronald deOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdVeldDetails
    24 apr. 19:00VVGZ 2 - Groote Lindt 2veld 1
    28 apr. 12:00Groote Lindt 2 - HSV Hoek 2veld 1
    5 mei. 14:30Achilles Veen 2 - Groote Lindt 2Veld 1
    10 mei. 14:30LRC 2 - Groote Lindt 2veld 1
    12 mei. 12:00Groote Lindt 2 - MZC'11 2veld 2
    19 mei. 15:00Kozakken Boys 2 - Groote Lindt 2veld 2
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 apr. 20:15Groote Lindt 2 - Hardinxveld 20 - 0
    14 apr. 12:30Hardinxveld 2 - Groote Lindt 22 - 1
    17 apr. 20:00Groote Lindt 2 - Kozakken Boys 20 - 0
    21 apr. 12:30ASWH 2 - Groote Lindt 22 - 1
  • Poulestanden 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oranje Wit 222151667382946
    2Kozakken Boys 220143379215845
    3VVGZ 221143458273145
    4ASWH 221134454262843
    5Pelikaan 220115456292738
    6Sliedrecht 221106565372836
    7Kloetinge 221104770412934
    8Hardinxveld 2228594137429
    9Groote Lindt 2197662223-127
    10HSV Hoek 22164114046-622
    11LRC 22052133548-1317
    12Achilles Veen 22142153272-4014
    13SSV'65 22013161494-806
    14MZC'11 221301812106-946

    Poulestanden 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drechtstreek 211001013
    2Groote Lindt 2100101-10

    Poulestanden 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groote Lindt 222006066
    2ASWH 421015413
    3ZBC'97 2200218-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Brandao Coelho, GinoTeamspelerAanvaller
    Engelsen, Robert denTeamspelerVerdediger
    Jansen, YannickTeamspeler
    Lenten, Bas vanTeamspelerAanvaller
    Margaritha, StenjenTeamspelerAanvaller
    Weijer, MartinTeamspeler
    Werp, Germain van deTeamspeler
    Wit, Rens deTeamspeler
    Zodenkamp, JordyTeamspeler