• Groote Lindt 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bezemer, HansTechnische staf
    Jong, Ronald deOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    27 jan. 12:00Groote Lindt 2 - Hardinxveld 2
    3 feb. 12:30Oranje Wit 2 - Groote Lindt 2
    17 feb. 12:00Groote Lindt 2 - Sliedrecht 2
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASWH 21181230121825
    2Kloetinge 21272339201923
    3Kozakken Boys 21071235132222
    4VVGZ 2117132617922
    5Sliedrecht 21163239172221
    6Oranje Wit 21161434171719
    7Pelikaan 21254332171519
    8Groote Lindt 29522128417
    9Hardinxveld 2113441916313
    10HSV Hoek 2113351427-1312
    11LRC 2113261623-711
    12MZC'11 211209745-386
    13Achilles Veen 21211101550-354
    14SSV'65 211038642-363

    Poulestanden 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drechtstreek 211001013
    2Groote Lindt 2100101-10

    Poulestanden 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groote Lindt 222006066
    2ASWH 421015413
    3ZBC'97 2200218-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Brandao Coelho, GinoTeamspelerAanvaller
    Engelsen, Robert denTeamspelerVerdediger
    Jansen, YannickTeamspeler
    Lenten, Bas vanTeamspelerAanvaller
    Margaritha, StenjenTeamspelerAanvaller
    Toure, MorlayeTeamspeler
    Weijer, MartinTeamspeler
    Werp, Germain van deTeamspeler
    Wit, Rens deTeamspeler
    Zodenkamp, JordyTeamspeler