• Hoofdbestuur VV Groote Lindt

    Voorste rij van links naar rechts

    Jan Jonas, Hans Miedema, Arno Cok en Alex de Winter

    Achterste rij van links naar rechts
    Johan Boer, Dave Klootwijk (gestopt per 01.01.17), Marcel Mourik en Erik Bezemer

  • Hoofdbestuur

    FunctieNaamE-mail adres
    VoorzitterVacaturevoorzitter@grootelindt.nl
    Vice-voorzitterErik Bezemervicevoorzitter@grootelindt.nl
    SecretarisVacaturesecretariaat@grootelindt.nl
    PenningmeesterJohan Boerpenningmeester@grootelindt.nl
    Technische zakenDave Klootwijk (tot 01.07.2017)technischezaken@grootelindt.nl
    JeugdArno Cokjeugd@grootelindt.nl
    Algemene zakenJan Jonasalgemenezaken@grootelindt.nl
    Sponsoring & PRMarcel Mouriksponsorcommissie@grootelindt.nl
    Materiaal & KledingAlex de Wintermateriaal@grootelindt.nl
    Algemeen bestuurslidHans Miedemaalgemeenbestuur@grootelindt.nl